Subskrypcja

Sponsorzy
Banery

  

 

 

 

Zespół

O nas » Zespół

Aneta Makowska – absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych studiów z zarządzania i organizacji pomocy społecznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Szkoły Umiejętności Liderskich oraz Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

Kierownik Centrum Integracji Społecznej AlterCIS prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi. Animator specjalistyczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie mama dwóch dziewczynek: Amelii i Karoliny. Mówią, że jest „dobrym duchem” ludzi z którymi pracuje, wnosi wiele troski i ciepła.

Iwona Szymańska – absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Akademii Coachingu w Gdańsku oraz Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu. Pasjonatka działania, zwolenniczka zmiany czerpiąca inspirację i energię z pracy z ludźmi. W Stowarzyszeniu pracuje w Centrum Integracji Społecznej AlterCIS.

Prywatnie szczęśliwa mama cudownego synka.

Izabela Waleszczuk - osoba o dużym poczuciu humoru, ciepła i empatyczna , w CIS Instruktor pracowni porządkowej i współadministrator portalu Mam prawo wiedzieć Ełk. Prywatnie mama Aleksandra i Pauliny. Na wszelkiego rodzaju sytuacje ma jedną odpowiedź: Damy radę

Magda Buraczewska - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Pedagogika nie ma przed nią tajemnic, posiada tytuły: oligofrenopedagoga, mgr pedagogiki pracy socjalnej, mgr wczesnej edukacji, mgr diagnostyki pedagogicznej z edukacją międzykulturową oraz technik ekonomista.  Ponadto od 2009 r. tłumaczy język migowy i jest przewodnikiem osób głuchoniewidomych. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, z zaburzeniami psychicznymi oraz dziećmi.

W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje w Centrum Integracji Społecznej ALTERCIS jako specjalista pracy socjalnej oraz nauczyciel w szkole edukacji alternatywnej. Prywatnie uwielbia podróżować, aktywnie spędzać czas a przede wszystkim pomagać innym.

Monika Erbst - Ukończyła liceum ekonomiczne kierunek finanse i rachunkowość. Jako instruktor pracowni handlowej w Centrum Integracji Społecznej  ALTERCIS wykorzystuje także swoje kompetencje psychospołeczne i socjoterapeutyczne oraz umiejętności pracy zespołowej i szybkiego podejmowania decyzji, co pozwala jej  a bieżąco dostosowywać działanie pracowni do zmieniających się potrzeb i warunków na rynku. 

Marta Danowska - z wykształcenia pracownik socjalny oraz absolwentka Wydziału Zarządzania  Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie publiczne. Prywatnie – miłośniczka  muzyki, wszelkich imprez kulturalnych oraz podróży krajowych i aktywnej turystyki. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2024 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry