Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

 • maly baner.jpg

  Zapraszamy na śniadanie obywatelskie!

  2018-07-28 10:00

  Już w sobotę 28 lipca odbędzie się kolejne śniadanie obywatelskie w parku. Tym razem wraz z Fundacją Kocham Jaśka oraz grupą wspaniałych ełczan współorganizujemy zbiórkę na rzecz Szymona Kalinowskiego, którego czeka wkrótce operacja serca. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oraz zakupić wyjątkowe przedmioty. Zapraszamy!

 • girls_ weekend guide to.png

  Rozmowy zamiejscowe w Ełku

  2018-06-26 12:00

  Wraz z początkiem wakacji kończy się faza przygotowawczo-badawcza projektu „Rozmowy zamiejscowe /  Ortsgespräche“. Po inspirujących warsztatach podczas NieKongresu Animatorów Kultury oraz warsztatach z Teatrem Sztuk w Jaworznie Instytut Goethego zaprasza na ostatnie spotkanie przed ogłoszeniem naboru na polsko-niemieckie projekty kulturalne oparte na dźwiękach realizowane w miastach średniej wielkości w Polsce. Już 26 czerwca w Ełku odbędzie się spotkanie w ramach "Rozmów zamiejscowych", którego partnerem jest Stowarzyszenie Adelfi.

 • bariery M.P (1).jpg

  Niewidzialne bariery - spotkanie dla organizacji i instytucji z subregionu ełckiego

  2018-05-21 13:00

  Czy przestrzeń publiczna jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami? W jaki sposób otworzyć instytucje i organizacje na potrzeby wszystkich mieszkańców? Między innymi na te pytania odpowiedzi poszukają uczestnicy spotkania, które odbędzie 21 maja w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.  Skierowane jest ono  do organizacji i instytucji z terenu subregionu ełckiego, które chcą zwiększyć swoją dostępność. Organizatorami spotkania są: Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi oraz Urząd Miasta Ełku.

 • rpo.gif

  Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na spotkanie w Ełku

  2018-05-15 11:00

  Chciałbyś opowiedzieć Rzecznikowi Praw Obywatelskich o ważnych dla Ciebie problemach, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju? Świetna okazja nadaży się już we wtorek 15 maja - tego dnia nasze miasto odwiedzi Adam Bodnar pełniący funkcję Rzecznika Praw Obywateskich. 

 • PYTANIE.jpg

  Obowiązki formalno-prawne organizacji pozarządowej - seminarium tematyczne w Ełku

  2018-03-23 15:30

  Serdecznie zapraszamy ełckie organizacje pozarządowe na seminarium tematyczne dotyczące obowiązków formalno-prawnych ciążących na stowarzyszeniach i fundacjach. W programie spotkania między innymi: obligatoryjna dokumentacja merytoryczno-finansowa organizacji, kiedy zgłaszać zmiany w KRS oraz dlaczego powinnyśmy znać swój statut. Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) w kamienicy pozarządowej przy ul. Małeckich 3/36. Startujemy o godz. 15.30.

 • logo_Stacja_L_color-01 (2).jpg

  Skąd wziąć pieniądze na działalność organizacji? Aktualne konkursy zewnętrzne

  2018-03-12 16:00

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy o aktualnych zewnętrznych źródłach finansowania, przede wszystkim zasadach tegorocznego konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz o dotacjach Fundacji TESCO „Decydujesz, pomagamy“. Spotkanie odbędzie się 12 marca 2018 r. (poniedziałek), w godz.: 16.00-18.00 w salce nr 10.3 (I piętro przy BOP) w kamienicy przy ul. Małeckich 3.

 • spotkania.jpg

  Ełczaninie! Skorzystaj z inicjatywy lokalnej miasta Ełku!

  2018-02-17 11:00

  Chcesz zorganizować  miejsce spotkań mieszkańców wspólnoty,  wyremontować drogę pod swoim blokiem? A może marzy Ci się organizacja wydarzenia kulturalnego, jakiego Twoim zdaniem w Ełku brakuje? Przyjdź i dowiedz się jak miasto Ełk może pomóc Ci w organizacji i sfinansowaniu Twoich działań. Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza mieszkańców Ełku na spotkanie informacyjne dotyczące inicjatywy lokalnej, które odbędzie się 17 lutego. Startujemy o godz. 11.00.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2022 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry