Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na spotkanie w Ełku

Kalendarz wydarzeń » Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na spotkanie w Ełku

2018-05-15 11:00

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkanie w Ełku.

Kiedy? 15 maja 2018 r. (wtorek), godz. 11.00-13.00

Gdzie? Kamienica M3 w Ełku, ul. Małeckich 3 Sala konferencyjna 36 (IV piętro)

Dla kogo i po co? Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.  

Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.  

Na czym polega spotkanie? Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu? Po prostu przyjść. Organizatorzy będą także bardzo wdzięczni za wcześniejsze potwierdzenie udziału na stronie: https://www.rpo.gov.pl/formularz/warmia-i-mazury (ale nie jest to niezbędne do wzięcia udziału w spotkaniu. Rejestracja jedynie ułatwia jego organizację, a Państwo mogą wcześniej zgłosić pisemnie problemy i tematy do dyskusji): lub zgłoszenie mailowe:spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl <spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl> ;lub telefonicznie: (22) 55 17 944 Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl <spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl>

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2024 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry