Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zespół

O nas » Zespół

 

 

 

 

 

 

Urszula Podurgiel - prezes i założyciel Stowarzyszenia Adelfi, absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, podyplomowych studiów Ekonomii Społecznej na Małopolskiej Szkole Administracji Publicznej w Krakowie, Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Trener i doradca organizacji pozarządowych, koordynator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Pasjonatka poprawy komunikowania się i współpracy samorządów z obywatelami oraz organizacjami społecznymi. Fanka fantastyki i podróży nie tylko w czasie.

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Zając - absolwentka politologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zarządzania i organizacji pomocy społecznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje jako opiekun/konsultant w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku oraz doradca kluczowy w ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Miłośniczka koni i jeździectwa, głęboki oddech łapie przy dobrej książce i tabliczce czekolady. Najlepiej czuje się z głową w chmurach; w świecie poezji lub zupełnie dosłownie…w górach. Pasjonatka absurdów i ironii.

 

 

 

 

 

 

Aneta Makowska – absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych studiów z zarządzania i organizacji pomocy społecznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Szkoły Umiejętności Liderskich oraz Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

Kierownik Centrum Integracji Społecznej AlterCIS prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi. Animator specjalistyczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie mama dwóch dziewczynek: Amelii i Karoliny. Mówią, że jest „dobrym duchem” ludzi z którymi pracuje, wnosi wiele troski i ciepła.

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Kratyńska - Ćwikowska – absolwentka europeistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych studiów Prawo Zamówień Publicznych Uniwersytetu w Białymstoku oraz podyplomowych studiów Ekonomia Społeczna Uniwersytetu Warszawskiego.

W Stowarzyszeniu obecnie doradca kluczowy w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie poskramiaczka dziecięcych wybryków syna Michała, miłośniczka literatury oraz gorących karaibskich tańców. Niezwykle systematyczna i konsekwentna o charakterystycznym humorze i ciętej ripoście.

    

 

 

 

 

 

Karol Paszkowski – absolwent Pedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, Polityki Społecznej na Uniwersytecie w Białymstoku, studiów podyplomowych Zarządzania Organizacjami Pozarządowymi na Collegium Civitas, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Szkoły Coachów Inicjatyw Pozarządowych, Szkoły Moderatorów Programu Odnowy Wsi oraz Laboratorium Innowacji Liderskich Szkoły Liderów.

Trener, doradca, coach oraz animator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie i zawodowo obserwator poszukujący rozwiązań, spoglądający na świat przez "kolorowe okulary" oraz wojujący ze stwierdzeniem „tego nie da się zrobić”.                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Stachurski - absolwent zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ukończył również studia   podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu i planowania rozwoju w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Animator specjalistyczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Doradca zawodowy i biznesowy, trener i coach. Twórca, wieloletni działacz i członek zarządu w organizacjach pozarządowych i przedsiębiorstwach społecznych. Ekspert w zakresie rynku pracy, przedsiębiorczości, ekonomii społecznej oraz rozwoju kariery. Człowiek o ciepłym i empatycznym usposobieniu, skierowany na wspieranie drugiego człowieka. Jego misją zawodową jest przebywanie wśród ludzi otwartych na zmianę oraz towarzyszenie im w dążeniu do rozwoju osobistego i wewnętrznej spójności z samym sobą.

 

 

 

 

 

 

Iwona Szymańska – absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Akademii Coachingu w Gdańsku oraz Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu. Pasjonatka działania, zwolenniczka zmiany czerpiąca inspirację i energię z pracy z ludźmi. W Stowarzyszeniu pracuje w Centrum Integracji Społecznej AlterCIS.

Prywatnie szczęśliwa mama cudownego synka.

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Łask - absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku i administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pracuje na stanowisku specjalisty ds. animacji, eksperta ds. rozwoju ekonomii społecznej oraz asystenta kordynatora. Prywatnie mama Dawida, zakochana w książkach i grach terenowych. 


 

 

 

 

 

Kamila Guzewicz - osoba o dużym dorobku artystycznym, nastawionym na animację kulturalną i inicjatywy lokalnej społeczności. Współzałożyciel i animator inicjatyw takich jak: „Podwórko”, „Wakacje z grami”, „Międzypokoleniowa Pieśń Polska”. Animator środowiskowy i inicjator działań lokalnych takich, jak: „Mój Sąsiad”, „Sztuka Cię Szuka”, „Teatr pod moim oknem”. Posiada duże doświadczenie w animacji lokalnej, współpracy międzypokoleniowej, oraz pracy z młodzieżą.

W Stowarzyszeniu pracuje jako animator w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie współzałożycielka edukacji alternatywnej w Ełku, mama Dominika, właścicielka kundla Bajana i początkująca hodowczyni rybek akwariowych.

Izabela Waleszczuk - osoba o dużym poczuciu humoru, ciepła i empatyczna , w CIS Instruktor pracowni porządkowej i współadministrator portalu Mam prawo wiedzieć Ełk. Prywatnie mama Aleksandra i Pauliny. Na wszelkiego rodzaju sytuacje ma jedną odpowiedź: Damy radę

Paulina Zajkowska – Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, polityki społecznej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz podyplomowych studiów z zakresu ekonomii społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie.

Członek Stowarzyszenia Adelfi, doradca organizacji pozarządowych w Ełckim Centrum Obywatelskim Stacja. Prywatnie z pasją oddaje się wychowaniu córki. W wolnych chwilach lubi usiąść za maszyną do szycia i tworzyć bardziej lub mniej przydatne drobiazgi. 

Magda Buraczewska - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Pedagogika nie ma przed nią tajemnic, posiada tytuły: oligofrenopedagoga, mgr pedagogiki pracy socjalnej, mgr wczesnej edukacji, mgr diagnostyki pedagogicznej z edukacją międzykulturową oraz technik ekonomista.  Ponadto od 2009 r. tłumaczy język migowy i jest przewodnikiem osób głuchoniewidomych. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, z zaburzeniami psychicznymi oraz dziećmi.

W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje w Centrum Integracji Społecznej ALTERCIS jako specjalista pracy socjalnej oraz nauczyciel w szkole edukacji alternatywnej. Prywatnie uwielbia podróżować, aktywnie spędzać czas a przede wszystkim pomagać innym.

Monika Erbst - Ukończyła liceum ekonomiczne kierunek finanse i rachunkowość. Jako instruktor pracowni handlowej w Centrum Integracji Społecznej  ALTERCIS wykorzystuje także swoje kompetencje psychospołeczne i socjoterapeutyczne oraz umiejętności pracy zespołowej i szybkiego podejmowania decyzji, co pozwala jej  a bieżąco dostosowywać działanie pracowni do zmieniających się potrzeb i warunków na rynku. 

Marta Danowska - z wykształcenia pracownik socjalny oraz absolwentka Wydziału Zarządzania  Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie publiczne. Prywatnie – miłośniczka  muzyki, wszelkich imprez kulturalnych oraz podróży krajowych i aktywnej turystyki. W chwili obecnej przebywa na urlopie macierzyńskim. 

Joanna Kłunejko –  absolwentka socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. Współpracę z organizacjami pozarządowymi rozpoczęła jako wolontariuszka, następnie pracowała jako koordynatorka projektów społecznych, współpracy z partnerami i pozyskiwania środków na działalność o charakterze lokalnym, regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym w Biurze Rozwoju, Projektów Europejskich i Turystyki Urzędu Gminy Ełk, Stowarzyszeniu STOPA, Fundacji V4SPORT, Stowarzyszeniu Adelfi oraz Fundacji Łąka. W 2013 roku współtworzyła i koordynowała wolontariat na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatni rok spędziła w USA obserwując współpracę międzysektorową oraz fundraising w kalifornijskich społecznościach lokalnych.

 

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2023 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry