Subskrypcja

Sponsorzy
Banery

  

 

 

 

Sklep Społeczny

Sklep Społeczny pełni funkcję pracowni handlowej w strukturach Centrum Integracji Społecznej AlterCIS. Jest to doskonałe miejsce na reintegrację zawodową uczestników Centrum. W profesjonalnie wyposażonej pracowni pod okiem instruktora zawodu, uczestnicy AlterCIS skierowani na praktyki do Sklepu Społecznego, zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu sprzedawcy. Biorąc udział w zajęciach uczą się obsługi programu sprzedażowego, obsługi klienta, przyjmowania dostaw towarów i przygotowywania ich do sprzedaży.

Jest jeszcze kilka innych powodów, które czynią Sklep Społeczny wyjątkowym. W Sklepie Społecznym produkty są sprzedawane bez marży lub z marżą minimalną, tylko po to, żeby zwrócił się koszt utrzymania sklepu czyli opłat za lokal i media. Ceny produktów są specjalnie negocjowane z hurtowniami i producentami tak, aby uzyskać jak najniższą cenę przy zachowaniu jakości i pełnej wartości każdego z produktów. Sklep jest otwarty dla wszystkich, którzy potrzebują obniżyć koszty codziennego życia.

Zachęcamy gorąco do korzystania z oferty Sklepu Społecznego. Im więcej klientów tym większa możliwość negocjacji cen. Robiąc zakupy w naszym sklepie nie tylko korzystają Państwo z pomocy, ale również pomagają. Każda złotówka to możliwość obniżenia cen, gdyż Sklep nie jest typowym przedsiębiorstwem skierowanym na zysk, a formą pomocy. Jego celem nie jest generowanie przychodów, ale jak najtańsza sprzedaż dobrych jakościowo produktów.

Ponadto mają Państwo wpływ na kształt sklepu, na to co będzie w nim sprzedawane. Obsługa sklepu czeka na Państwa sugestie i opinie. Proszę nam mówić czego brakuje, co można usprawnić bądź ulepszyć.

Nasz sklep społeczny jest drugim tego typu sklepem w Polsce, stąd cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Poniżej zamieściliśmy krótkie filmy o nas i naszej inicjatywie:

   Teleexpress - po 9-tej minucie.

   Dzień Dobry TVN - drugi reportaż.

   TVP Olsztyn - 18-ta minuta.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2023 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry