Subskrypcja

Sponsorzy
Banery

  

 

 

 

Rozpoczynamy nowy program rozwojowy Stowarzyszenia Adelfi

"Profesjonalny pracownik biurowy" » Rozpoczynamy nowy program rozwojowy Stowarzyszenia Adelfi

Od 1 czerwca 2020 r. w ramach Centrum Integracji Społecznej AlterCIS prowadzonym przez Stowarzyszenie Adelfi, będziemy realizować projekt, w którym 12 osób będzie miało szansę rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w ramach nowej pracowni – biurowej.

Nasz Zespół kompleksowo przygotuje Cię nie tylko do pracy w biurze, ale również podczas szkoleń i spotkań z ekspertami pomoże określić Twój potencjał i zasoby. Oferujemy również szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, sposobów radzenia sobie ze stresem, poruszania się po rynku pracy, tworzenia dokumentów aplikacyjnych, obsługi klienta, obsługi programów komputerowych, prowadzenia sekretariatu, logiki projektowej i wielu innych, w zależności od Twoich potrzeb. Dostępne będą też kursy zawodowe podnoszące kwalifikacje, np. fakturowanie, archiwizacja dokumentów, itp., których wybór również będzie należał do Ciebie, a jeśli pojawi się taka potrzeba, to będziemy mogli zaoferować Ci usługi specjalistyczne wizażysty, fryzjera, barbera, stylisty, itp. Wszystko po to, by w gruntowny sposób przygotować Cię do przyszłej pracy w biurze.

Prócz wsparcia szkoleniowo-eksperckiego organizować będziemy 6-miesięczne praktyki w przedsiębiorstwach powiatu ełckiego, w tym tych społecznych, dzięki czemu będziesz mieć możliwość poznania różnych form prowadzenia biznesu. Nad Twoją pracą podczas praktyk czuwać będzie instruktor zawodu, wspierający Cię w wykonywaniu codziennych zadań. Do Twojej dyspozycji będzie również zespół ekspertów składający się z psychologa, doradcy zawodowego oraz pracownika socjalnego.

Twój rozwój i odpowiednie przygotowanie jest dla nas priorytetem, więc całe to wsparcie będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne, a dodatkowo będzie Ci przysługiwać pieniężne świadczenie integracyjne przez cały okres udziału w projekcie.

Nasz program kierujemy w szczególności do kobiet – mam, powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem czy wychowaniem dziecka, a także kobiet po 50 roku życia, niemniej wszystkie osoby są mile widziane i na pewno każdego z Was zaprosimy na rozmowę. Byśmy mogli to zrobić, zapraszamy Cię do wysłania swojego CV na adres: stowarzyszenie@adelfi.pl, można je również przynieść osobiście do naszych biur w Kamienicy przy ul. Małeckich 3 w Ełku (lokale 1, 16, 24) do piątku 5.06.2020 r. do godz. 12:00. Jeśli masz pytania, to koniecznie przyjdź do nas lub zadzwoń do AlterCIS – tel. 877377243 lub koordynatora powyższego projektu – Agnieszki Łask, tel. 506856717.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu "Od wykluczenia do aktywizacji. Program pomocy osobom wykluczonym społecznie i zawodowo na lata 2020-2022". 

Zapraszamy!

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2023 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry