Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

 • sprawozdanie finansowe.jpeg

  Seminarium tematyczne "Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych"

  2018-01-24 15:00

  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi,  serdecznie zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne: Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych. Seminarium, w formie specjalistycznego wykładu, odbędzie się 24 stycznia o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku przy Alei 1 Maja 14.

 • Program_konferencji 18.01.2018.[1].jpg

  Edukacja, kompetencje przyszłości a przedsiębiorczość społeczna - Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na konferencję

  2018-01-18 10:00

  Wiemy dzisiaj, że nasze dzieci uczą się dużo, ale nie jesteśmy pewni czy tego, czego potrzebują do rozwoju. Wiemy również, że nauczyciele dostający twarde, odgórne rozporządzenia próbują łączyć to co muszą, z tym co ważne. Chcielibyśmy zaprosić Państwa na konferencję, która pokaże jeden z pomysłów jak połączyć te dwa światy.

 • grafika na FB wigilia.jpg

  Wigilia Pozarządowa

  2017-12-21 17:00

  Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza ełckie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne na Wigilię Pozarządową, która odbędzie się 21 grudnia o godzinie 17.00 w Warchlak Art. Pub w Ełku.

 • 0001[2].jpg

  Czy Ełk jest domem dla bezdomnych? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja zaprasza na debatę

  2017-12-20 17:00
  Czy Ełk jest domem dla bezdomnych? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza mnieszkańców Ełku na debatę poświęconą osobom bezdomnym. Porozmiawiamy na niej m.in. o rodzajach wsparcia jakie oferuje miasto, a jakie zapewniają inne instytucje i osoby prywatne oraz przedstawimy mieszkańcom możliwości pomocy bezdomnym. Debata odbędzie się 20 grudnia o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku.  
 • grafika.jpg

  Poczuj świąteczny klimat podczas Targów Ekonomii Społecznej w Giżycku

  2017-12-17 09:00

  Targi Ekonomii Społecznej organizowane przez ełcki OWES to wspaniała okazja do zapoznania się z działalnością podmiotów ekonomii społecznej z subregionu ełckiego, ale też zakupu wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów przez nich wytwarzanych, które z pewnością zachwycą niejedną obdarowaną przez nas podczas tegorocznych Świąt osobę.  Serdecznie zapraszamy do Giżycka, gdzie w niedzielę 17 grudnia od godz. 9.00 będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców społecznych, wziąć udział w prowadzonych przez nich świątecznych warsztatach rękodzielniczych oraz skosztować iście bożonarodzeniowych rarytasów.

 • Ulep pieroga na swieta.png

  Ulep pieroga na święta, czyli warsztaty z ekonomią społeczną z Fundacją Beatus Homo - Szczęśliwy Człowiek w Ełku

  2017-12-05 15:30

  Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie z ekonomią społeczną organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Korzystając z przedświątecznego czasu, tym razem zapraszamy Państwa na pełne magii warsztaty, podczas których przygotujemy pierogi z kapustą i grzybami oraz stworzymy świąteczne ozdoby metodą decoupage. Zarezerwujcie czas na 5 grudnia i przybywajcie do Ełku.

 • Swiateczne spotkanie z ekonomia spoleczna w Wegorzewie.png

  W Węgorzewie i Gołdapi zapachnie świętami - zapraszamy na spotkania z ekonomią społeczną!

  2017-11-25 10:00

  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na kolejne tej jesieni spotkania z ekonomią społeczną, które odbędą się 24 listopada w Węgorzewie i 25  listopada w Gołdapi. W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m. in. zdobienia bombek i choinek, ozdabianie lampionów metodą decoupage. Zajęcia są bezpłatne.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2023 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry