Aktualności

 • Informacja dot. postępowania nr 4/OWES/Ełk/2022

  Informujemy, że w wyniku prowadzonego postępowania nr 4/OWES/Ełk/2022 dotyczącego świadczenia usług cateringowych podczas 3 szkoleń otwartych w Olecku nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie zakończyło się unieważnieniem. 

 • Zapytanie ofertowe nr 4/OWES/Ełk/2022 na świadczenie usług cateringowych podczas 3 szkoleń otwartych w Olecku

  W związku z prowadzeniem projektu pn. „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, kierujemy zapytanie ofertowe świadczenie usług cateringowych podczas 3 szkoleń otwartych w Olecku. Szczegółowe informacje w załączonym zapytaniu ofertowym. Oferty przyjmujemy do 28.06.2022 do godz. 8:00.

 • Co rozumiemy przez pojęcie NGO?

  (infografika)

 • NGO w cyfrach cz.1

  Kilka faktów o NGO(Infografika)

 • Pracuj w Adelfi!

  Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: izabela.waleszczuk@adelfi.pl do dnia 30.06.2022 r. (z dopiskiem „rekrutacja”) lub złożenie go osobiście

 • Zapraszamy na cykl szkoleń otwartych w Olecku

  Masz ochotę rozwinąć swoje umiejętności z zakresu dobrej komunikacji i efektywnej współpracy? Chcesz dowiedzieć się jak budować wspólne zasoby i produkty i co zrobić, by umiejętnie rozłożyć siły i się nie wypalić? Zapisz się na cykl szkoleń otwartych!

 • Nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego - runda 3/2021

  O przedłużone wsparcie pomostowe mogą ubiegać się przedsiębiorstwa społeczne, które aktualnie korzystają z podstawowego wsparcia pomostowego w ramach rundy konkursowej nr 3/2021

 • Cykl szkoleń otwartych w Olecku

  Masz ochotę rozwinąć swoje umiejętności z zakresu dobrej komunikacji i efektywnej współpracy? Chcesz dowiedzieć się jak budować wspólne zasoby i produkty i co zrobić, by umiejętnie rozłożyć siły i się nie wypalić? Zapisz się na cykl szkoleń otwartych!

 • Konkurs o dotacje z Funduszu PS nr 2/2022 rozstrzygnięty

  Komisja Oceny Wniosków pozytywnie oceniła biznesplan, decydując o przyznaniu dotacji w pełnej, wnioskowanej przez Grupę Inicjatywną wysokości

 • Informacja o unieważnieniu zapytania ofertowego nr 3/OWES/Ełk/2022

  W związku z prowadzeniem projektu pn. „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, informujemy o unieważnieniu zapytania ofertowego na wybór trenera do przeprowadzenia szkolenia z zakresu Jak angażować ludzi wokół idei: komunikacja jako podstawa współpracy”. 

 • Zapraszamy na seminarium "Prawidłowe rozliczanie projektów".

  Dostaliście dofinansowanie na realizację Waszych działań, ale nie jesteście pewni jak prawidłowo wywiązać się z dotacyjnej umowy? Zdarzały Wam się problemy z rozliczaniem grantów? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na bezpłatne seminarium

 • Zapytanie ofertowe nr 3/OWES/Ełk/2022 na wybór trenera na szkolenie "Jak angażować ludzi wokół idei: komunikacja jako podstawa współpracy"

  W związku z prowadzeniem projektu pn. „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, kierujemy zapytanie ofertowe na wybór trenera do przeprowadzenia szkolenia z zakresu Jak angażować ludzi wokół idei: komunikacja jako podstawa współpracy”. Szczegółowe informacje w załączonym zapytaniu ofertowym. Oferty przyjmujemy do 6.05.2022 do godz. 8:00.

 • Konkurs o dotacje z Funduszu PS nr 1/2022 rozstrzygnięty

  Komisja Oceny Wniosków powołana do oceny wniosków o przyznanie dotacji (bezzwrotnego wsparcia finansowego) na pokrycie wydatków inwestycyjnych

 • Ogłaszamy nabór biznesplanów w ramach Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej – runda 2/2022

  Informujemy, że w terminie 11-25 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00-14.00 w Biurze Projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk można składać wnioski o przyznanie dotacji

 • Znamy wyniki naboru do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej

  W dniu 7 kwietnia 2022 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej do oceny merytorycznej Grup Inicjatywnych,

 • Kilka Ciekawych faktów o PS* - INFOGRAFIKI

  ▪W jakim województwie jest najwięcej przedsiębiorstw społecznych❓🤔
  ▪Jakie są najpopularniejsze branże w jakich działają❓📊
  ▪Jaki powiat ma ich najwięcej w subregionie ełckim❓🧐
  Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na poniższych grafikach.
  Infografiki powstały na podstawie informacji znajdujących się w bazie DES
 • Zdobądź Znaku Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022

  Nabór wniosków trwa do 20 kwietnia 2022 r.  Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2022 ma na celu wyróżnienie podmiotów przyczyniających się do rozwoju społecznego i gospodarczego środowisk lokalnych. 

 • Nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego - runda 2/2021

  Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ogłasza konkurs zamknięty w ramach rundy konkursowej nr 2/2021 na składanie wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego - runda 3/2021

  Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ogłasza konkurs zamknięty w ramach rundy konkursowej nr 3/2021 na składanie wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Ogłaszamy dodatkową rundę konkursową w Fundusz PS!

  W związku z przewidywanym nie wyczerpaniem dotacji przeznaczonych na tworzenie nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych, w ramach Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w projekcie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaplanowaliśmy dodatkową rundę konkursową – nr 2/2022. Odbędzie się ona zgodnie poniższym harmonogramem.

 • Rekrutacja do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej – runda 2/2022

  Informujemy, że w terminie 17-23 marca 2022 roku można składać dokumenty rekrutacyjne do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku.

 • Szukamy Instruktora Pracowni Porządkowej!

  Stowarzyszenie Adelfi zatrudni osoby do sprzątania oraz instruktorów. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 570 580 829.

 • Znamy wyniki Komisji Rekrutacyjnej w ramach naboru 1/2022.

  W dniu 3 marca 2022 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej do oceny merytorycznej Grup Inicjatywnych, które złożyły formularze rekrutacyjne do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w ramach rundy rekrutacji nr 1/2022.

 • Dołącz do nas, pracuj w Adelfi!

  Masz głowę pełną pomysłów, lubisz uczyć się nowych rzeczy i nie boisz się wyzwań? Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

 • Ogłaszamy nabór biznesplanów w ramach Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej – runda 1/2022

  Informujemy, że w terminie 10-21 marca 2022 roku w godzinach 9.00-14.00 w Biurze Projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, ul. Małeckich 3 lok. 1

 • Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy o zatrudnieniu socjalnym

  13 stycznia 2022 roku Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy o zatrudnieniu socjalnym oraz niektórych innych ustaw. Nowelizacja weszła w życie 15 lutego. Rozwiązania te mogą być istotne dla organizacji pozarządowych, które tworzą Centra i Kluby Integracji Społecznej, opisywane przez ustawę.

 • OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT pt. KOBIETY EKONOMII SPOŁECZNEJ

  W imieniu organizatorów, zapraszamy do zgłaszania kandydatek do tytułu "Kobiety Ekonomii Społecznej". Celem plebiscytu jest pokazanie jak wiele wspaniałych Polek angażuje się w budowanie społecznego biznesu. Dzięki ciężkiej pracy i empatii, poświęceniu i wytrwałości, talentowi i przedsiębiorczości osiągają sukces i pomagają innym, nie tak odważnym jak one, odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie.

 • Podnoś swoje kompetencje z Kuźnią Ekspertów

  W ramach projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” zapraszamy na bezpłatny cykl szkoleniowy skierowany do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz liderów społecznych. Pierwszy zjazd dla subregionu ełckiego odbędzie się już 5 marca.

 • Dot. zapytania ofertowego nr 2/OWES/Ełk/2022

  W związku z prowadzeniem projektu pn. "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, informujemy o wynikach postępowania nr 2/OWES/Ełk/2022 dotyczącego zapewnienia usługi noclegowej, restauracyjnej i wynajmu sali szkoleniowej, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w oparciu o projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • Harmonogram rundy konkursowej 1/2022

  W związku z nie wyczerpaniem dotacji przeznaczonych na tworzenie nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych, w ramach Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w projekcie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaplanowaliśmy dodatkową rundę konkursową – nr 1/2022.

Siedziba

Stowarzyszenie ADELFI
ul. Armii Krajowej 6/9, 19-300 Ełk
87 737-74-82
stowarzyszenie@adelfi.pl

 

KONTAKT

Biura stowarzyszenia

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
ul. Małeckich 3 lok. 24, 19-300 Ełk,
87 737-78-45
owes@adelfi.pl

Centrum Integracji Społecznej AlterCIS
ul. Małeckich 3, lok. 16, 19-300 Ełk
87 737-72-43
altercis@adelfi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo