Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Informacja i promocja

Oferta » Informacja i promocja

Ośrodek promuje i wspiera rozwój ekonomii społecznej, pomaga tworzyć przyjazną przestrzeń i budować infrastrukturę wspomagającą inicjatywy społecznego biznesu.

Działania informacyjne Ośrodka ukierunkowane są na informowanie zarówno o tym, co konkretnie oferuje OWIES, jak i o możliwościach, które otwiera przed nami ekonomia społeczna. Oprócz spotkań informacyjnych we wszystkich powiatach subregionu ełckiego, Ośrodek zajmuje się organizacją spotkań z ekonomią społeczną. Spotkania te łączą ze sobą rozmowy o ekonomii społecznej, warsztaty prowadzone przez podmioty ekonomii społecznej i prezentację usług Ośrodka oraz przedsiębiorstw społecznych. Spotkania z ES są okazją do przybliżenia zasad i zakresu funkcjonowania społecznego biznesu. Są również ciekawą formą spędzenia wolnego czasu, ponieważ z warsztatów każdy wychodzi z własnoręcznie wykonanym „dziełem” – witrażem, stroikiem, rzeźbą – zależnie od rodzaju warsztatów. Spotkania dają namacalne dowody na to, że można i że warto zainteresować się ekonomią społeczną.

Kampania informacyjno – promocyjna obejmuje szereg artykułów w lokalnej prasie oraz audycji radiowych poświęconych tematyce ekonomii społecznej. Ośrodek wydaje również własny biuletyn informacyjny.

W ramach działalności informacyjno – promocyjnej Ośrodka mieści się także organizacja takich wydarzeń jak targi ekonomii społecznej, fora obywatelskie oraz konferencje poświęcone tematyce ES. Bo o ekonomii społecznej mówi się coraz więcej i głośniej, i coraz wyraźniej widać, że tendencja wzrostowa zainteresowania tematyką społecznego biznesu w Polsce ma szansę utrzymać się na dłużej.

Otwórz się na zmiany, zainteresuj się ekonomią społeczną.

drukuj

kontakt

Ośrodek Wsparcia 
Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro),
19-300 Ełk
tel. 87/737 78 45
e-mail: owes@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2022 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry