Dołącz do nas, pracuj w Adelfi!

Dołącz do nas, pracuj w Adelfi!
Masz głowę pełną pomysłów, lubisz uczyć się nowych rzeczy i nie boisz się wyzwań? Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Szukamy sumiennej, otwartej, pozytywnej osoby do pracy w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku.

Kim jesteśmy?
Stowarzyszenie Adelfi to największa organizacja pozarządowa w subregionie ełckim. Od 10 lat prowadzimy Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, który zajmuje się tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i wspieraniem rozwoju organizacji pozarządowych. Działamy na rzecz lokalnych społeczności, stawiamy na niezależność, kreatywność, poszukiwanie nowych rozwiązań.

Co oferujemy?
Ciekawą pracę za przyzwoite wynagrodzenie, elastyczne warunki, ciągły rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji, możliwość realizacji dodatkowych działań społecznych. Czego oczekujemy? Do Twoich zadań będzie należała m.in.:
• organizacja seminariów, pomoc przy zakładaniu organizacji i ekonomizacji organizacji pozarządowych,
• opieka nad infrastrukturą Inkubatora, w tym ustalanie harmonogramu korzystania z biura i sprzętu,
• nawiązanie współpracy ze szkołami, przygotowanie konspektów lekcji o ekonomii społecznej oraz ich przeprowadzenie.
Miejsce pracy: biuro w Ełku plus wyjazdy do powiatów subregionu ełckiego.

UWAGA: nie musisz mieć doświadczenia i od razu wiedzieć czym jest podmiot ekonomii społecznej, wystarczy nam Twój potencjał i gotowość do nauki.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres email: stowarzyszenie@adelfi.pl do 24.03.2022 do godz. 12:00. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikacja powinna być opatrzona następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Łask – koordynator projektu, pod numerem telefonu: 506 856 717 oraz mailowo stowarzyszenie@adelfi.pl

Siedziba

Stowarzyszenie ADELFI
ul. Armii Krajowej 6/9, 19-300 Ełk
87 737-74-82
stowarzyszenie@adelfi.pl

 

KONTAKT

Biura stowarzyszenia

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
ul. Małeckich 3 lok. 24, 19-300 Ełk,
87 737-78-45
owes@adelfi.pl

Centrum Integracji Społecznej AlterCIS
ul. Małeckich 3, lok. 16, 19-300 Ełk
87 737-72-43
altercis@adelfi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo