Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zarządzanie czasem to też sztuka

Aktualności » Zarządzanie czasem to też sztuka

2015-05-06 11:07

W dniu 5 maja br. uczestnicy Centrum Integracji Społecznej AlterCIS z Gminy Stare Juchy wzięli udział w warsztatach dotyczących zarządzania czasem. Celem spotkania było poznanie przez uczestników zasad racjonalnego gospodarowania własnym czasem oraz uświadomienie im roli pozytywnego nastawienia i osobistej samodyscypliny w zarządzaniu własnym czasem.

Uczestniczy uczyli się wdrażać techniki planowania czasu i metody pracy jako osobistej strategii sukcesu. Realizacja zajęć jest możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Stare Juchy w ramach projektu pt. „Aktywność społeczna i zawodowa z AlterCIS” realizowanego od marca 2015 r. przez Stowarzyszenie Adelfi.
W ramach projektu każdy z uczestników może skorzystać z indywidualnych konsultacji z psychologiem i doradcą zawodowym oraz bierze udział w cyklu warsztatów aktywizujących. Ponadto uczestnicy w ramach zajęć integracji zawodowej odbywają praktyki zawodowe na stanowisku pracownik ds. zieleni i pracownik porządkowy na terenie Gminy Stare Juchy. Do ich zadań należą m.in.  prace związane z utrzymaniem porządku na terenie gminy oraz pielęgnacja gminnych terenów zielonych.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2023 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry