Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Jesteśmy aktywni, bo jesteśmy świadomi - Towarzystwo Miłośników Ełku zaprasza na cykl spotkań międzypokoleniowych

Regranting "Ełk, tu działam" 2020 » Aktualności » Jesteśmy aktywni, bo jesteśmy świadomi - Towarzystwo Miłośników Ełku zaprasza na cykl spotkań międzypokoleniowych

Towarzystwo Miłośników Ełku to jedna z organizacji, która otrzymała dotację w ramach regrantingu. Projekt "Jesteśmy aktywni, bo jesteśmy świadomi" to cykl spotkań międzypokoleniowych. Pierwsze z nich miało miejsce 22 sierpnia w Centrum Edukacji Ekologicznej. Dwóch prelegentów opowiadało o historii Ełku, można było posłuchać mazurskiej gwary i zjeść pyszne śniadanie na trawie. W wydarzeniu wzięli udział seniorzy oraz młodzież.

Kolejne spotkanie odbędzie się 29 sierpnia, również w CEE, o godzinie 14.00. Będzie na nim można poznać pszczelarza, który opowie o swojej pasji, o znaczeniu pszczół i ich ochronie. W trakcie wydarzenia będzie można skosztować miodów z regionalnej pasieki.
Trzecie z serii czterech spotkań pt. "O czym szumi las", odbędzie się 7 września (CEE) o godzinie 11.00. Gościem prowadzącym wykład będzie leśnik.
Ostatnie wydarzenie to międzypokoleniowe rozgrywki w kręgielni - 8 września w godzinach 17.00-19.00.
Celem cyklu jest integracja międzypokoleniowa i sąsiedzka, aktywizacja seniorów, edukacja przyrodnicza i historyczna. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach.
Projekt współfinansowany jest z budżetu Miasta Ełku, a realizowany w ramach Regrantingu 2020, którego operatorem jest Stowarzyszenie Adelfi.

 

Zdjęcia pochodzą z profilu Towarzystwa Miłośników Ełku dostępnego tutaj.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2024 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry