Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

06.09 - ostatnie spotkanie w ramach projektu "Nowa droga, dziecięca joga"

Regranting "Ełk, tu działam" 2020 » Aktualności » 06.09 - ostatnie spotkanie w ramach projektu "Nowa droga, dziecięca joga"

Nowa droga, dziecięca joga - to projekt, w ramach którego młodsze dzieci z terenu Ełku mają możliwość poznania tajników jogi, ale nie tylko. Podczas zajęć z profesjonalną instruktorką świetnie się bawią dzięki zajęciom integracyjnym. Realizowany jest przez grupę nieformalną, która uzyskała dofinansowanie z Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam”. Jak mówią organizatorki  przed nami ostatnie już spotkanie z cyklu, na które zapraszają wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, a chcieliby skorzystać z tej wyjątkowej formy rozrywki dla najmłodszych.

Wraz z organizatorami zapraszamy na ostatnie spotkanie z dziecięcą jogą w niedziele 6.09.2020 o godz.9.30 na plaży miejskiej na Barankach, a w razie niepogody na wieży widokowej tuż obok.

Projekt został dofinansowany przez Urząd Miasta Ełku w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam”, którego operatorem jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2024 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry