Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • Untitled-1[1].jpg

  Gotuj i Smakuj przysmaki z SS lepiej

  2020-09-23 16:10

  Warsztaty z Ekonomią Społeczną to cykl poświęcony spotkaniom z Przedsiębiorstwami Społecznymi. Mają one na celu pokazania ich działań od tzw."Kuchni".

 • yd.jpg

  Warsztaty z producentem, dj-em oraz właścicielem wytwórni Karolem Kaźmierzewskim

  2020-09-21 14:51

  Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe jak i zaawansowanych techniki produkcji muzyki, pracy z wokalem i syntezatorami, mixie oraz masteringu. By lepiej to poczuć producent zaprezentuję kilka prac, które wydał w wytwórniach w Nowym Jorku, Hiszpanii czy Niemczech. Karol oprócz tego, że produkuje muzykę, posiada także własną wytwórnie. Jest to polsko – angielski projekt pod nazwą Solemne Records, gdzie wydawany jest przekrój rożnych gatunków muzyki. Znajdziesz tam od ciężkiego techno, przez nostalgiczny ambient po industrial. Dzięki warsztatom będziesz mógł dowiedzieć się jak zacząć pracę nad własną wytwórnią oraz poznać różne metody marketingu i dystrybucji własnych wypustów.

 • Untitled-1.jpg

  „Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem” - warsztaty i wystawa

  2020-09-21 14:07

  Pierwszy warsztat będzie jednocześnie otwarciem wystawy i spotkaniem z autorką oraz powodem do wywiadu z artystką podczas, którego autorka prac opowie o osobie, o swojej historii i o swoich pracach. W trakcie trwania wystawy zostaną przeprowadzone 3 warsztaty teoretyczno-praktyczne.

 • 1[12].jpg

  BGK proponuje pożyczki płynnościowe.

  2020-09-20 10:44

  Pożyczka Płynnościowa przeznaczona jest dla Podmiotów Ekonomii Społecznej. Projekt przeznaczony jest na poprawę płynności finansowej oraz wsparcia dotkniętych negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią w celu zapewnienia płynnościowego finansowania Podmiotów Ekonomii Społecznej. Projekt ten ma charakter ogólnopolski i Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach udziela Podmiotom tego, jakże potrzebnego instrumentu w okresie pandemii COVID-19.

 • seminarium[1].jpg

  Rozliczenie sprzedaży produktów w podmiotach ekonomii społecznej? Zapraszamy na seminarium

  2020-09-11 10:35

  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatu oleckiego na kolejne seminarium tematyczne związane z prawidłową sprzedażą produktów w podmiocie ekonomii społecznej. Tym razem tematem spotkania będzie związana z tym ewidencja i sprawozdawczość, w tym obowiązkowe terminy sporządzania i przekazywania dokumentacji sprawozdawczej do odpowiednich jednostek.

 • 123.jpg

  Wydłużenie terminu naboru biznesplanów w rundzie 3/2020

  2020-09-10 09:25

  Informujemy o wydłużeniu terminu naboru wniosków o dotację ze środków Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” w rundzie konkursowej nr 3/2020.

 • logo regranting 2020[3][1].png

  "Bliżej nieba" - trzecie spotkanie obserwatorów

  2020-09-10 08:30

  Już w najbliższą sobotę - 12 września w godzinach 20:0-22:00 odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu obserwacji astrologicznych w ramach projektu "Bliżej nieba", dofinansowanego w z Miejskiego Programu Regrantingowego "Ełk, tu działam" 2020. Podczas obserwacji będzie można zobaczyć Marsa, Jowisza wraz z jego 4 największymi Księżycami (Ganimedes, Europa, Io, Kallisto), Saturna wraz z pierścieniami i przynajmniej jednym jego księżycem (Tytan) oraz niektóre obiekty głębokiego nieba (galaktyki, gromady gwiazd, mgławice). Udział jest bezpłatny!

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2022 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry