Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Zapraszamy na seminarium tematyczne pt. "Spółdzielnia socjalna krok po kroku. Zakładanie i prowadzenie spółdzielni socjalnej"

Aktualności » Zapraszamy na seminarium tematyczne pt. "Spółdzielnia socjalna krok po kroku. Zakładanie i prowadzenie spółdzielni socjalnej"

2017-02-15 11:27

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. "Spółdzielnia socjalna krok po kroku. Zakładanie i prowadzenie spółdzielni socjalnej.", które odbędzie się 21 lutego w Giżycku - w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy Alei 1 Maja 14 o godzinie 16.00. Spotkanie mające formę eksperckiego wykładu, będzie miało na celu podniesienie wiedzy na temat ekonomii społecznej, a w szczególności zakładania i prowadzenia społecznego biznesu. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się także jak pozyskać bezzwrotną dotację (do 120 000 zł) na uruchomienie spółdzielni socjalnej lub działalności gospodarczej przy organizacji pozarządowej wraz z co najmniej półrocznym wsparciem pomostowym (1850 zł miesięcznie na osobę zagrożoną wykluczeniem społecznym). Jeśli macie dość bezowocnego szukania pracy, na seminarium dowiecie się jak samodzielnie można stworzyć od podstaw swoje miejsce pracy.

Seminarium skierowane jest do osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej, a także do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność i środowisk/społeczności przystępujących do wspólnej realizacji inicjatywy na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo na adres: natalia.skoratko@adelfi.pl do dnia 18 lutego 2017 roku. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

 

NazwaRozmiarData
ico21.02.2017Program seminarium_gizycko.docx314.51 KB2017-02-15 11:27
drukuj

kontakt

Ośrodek Wsparcia 
Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro),
19-300 Ełk
tel. 87/737 78 45
e-mail: owes@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry