Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zagłosuj na najlepsze inicjatywy - regranting 2016

Regranting "Ełk, tu działam" » Zagłosuj na najlepsze inicjatywy - regranting 2016

Chcielibyście mieć wpływ na to, co w najbliższym czasie będzie działo się w Ełku? Grupy nieformalne i organizacje, które złożyły wnioski o dofinansowanie ich pomysłów, liczą na Wasze głosy. Dzięki ankiecie online (http://badania.adelfi.pl/index.php/941145/lang-pl) możecie zapoznać się z poszczególnymi projektami i pomóc nam wybrać te, które Waszym zdaniem zasługują na realizację. Głosowanie potrwa do czwartku (7 kwietnia) do godziny 12.00.

W tegorocznym Miejskim Programie Regrantingowym "Ełk, Tu działam" realizowanym w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja przez Stowarzyszenie Adelfi, wpłynęło 21 wniosków o dotację. 11 z nich złożyły grupy nieformalne mieszkańców. Wszystkie projekty pozytywnie przeszły ocenę formalną i zostały przekazane Komisji Konkursowej, która do 6 kwietnia powinna zakończyć ocenę merytoryczną inicjatyw. Dodatkowe punkty, które niejednokrotnie bywają decydujące, możecie przyznać Wy sami głosując online. Pomysły na działania dotyczą różnych obszarów (muzyki, teatru, fotografii, edukacji, sportu, pomocy potrzebującym, itp.), niektóre inicjatywy były realizowane także w zeszłych latach, cieszyły się dużą popularnością i realizujące je grupy proponują kolejne edycje, część pomysłów jest nowa, niektóre inicjatywy zostały zainspirowane tym, co dzieje się w innych polskich  miastach.

Zapraszamy do zapoznania się z regrantingowymi projektami i wybrania tych najlepszych, najciekawszych, najbardziej potrzebnych, które mogą zmienić, rozruszać, pokolorować nasze miasto, dając radość, wyzwalając pozytywną energię, kreatywność i społeczną siłę.

Link do głosowania: http://badania.adelfi.pl/index.php/941145/lang-pl

Można głosować raz z jednego adresu IP.

Regranting 2016 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry