Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Seminarium tematyczne: "Pieniądze a działalność społeczna. Przyjdź i pozyskaj dotację"

Aktualności » Seminarium tematyczne: "Pieniądze a działalność społeczna. Przyjdź i pozyskaj dotację"

2017-02-15 15:54

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. "Pieniądze a działalność społeczna. Przyjdź i pozyskaj dotację",  które odbędzie się 23 lutego w Olecku - w sali konferencyjnej Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej, przy ul. Wojska Polskiego 13, o godzinie 10.00.

Celem seminarium jest podniesienie wiedzy związanej z możliwością pozyskania funduszy na działalność przedsiębiorstw społecznych, promocja sektora ekonomii społecznej w wymiarze regionu, jak również podkreślenie roli współpracy podmiotów ekonomii społecznej z administracją publiczną oraz organizacjami pozarządowymi poprzez prezentację dobrych praktyk.

Seminarium skierowane jest do osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej, a także do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność i środowisk/społeczności przystępujących do wspólnej realizacji inicjatywy na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo: sylwia.gajewska@adelfi.pl do dnia 20 lutego 2017r. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

NazwaRozmiarData
icoprogram seminarium Olecko.pdf427.87 KB2017-02-15 15:54
drukuj

kontakt

Ośrodek Wsparcia 
Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro),
19-300 Ełk
tel. 87/737 78 45
e-mail: owes@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry