• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Seminarium tematyczne - Księgowość w NGO

Aktualności » Seminarium tematyczne - Księgowość w NGO

2017-04-18 13:49

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne: ,,Księgowość i finanse w organizacjach pozarządowych”. Seminarium, w formie kilkugodzinnego szkolenia, odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 14 w siedzibie Stowarzyszenia LGR ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” przy ul. Plac Wolności 1 b w Węgorzewie.

Podczas seminarium zostaną omówione najważniejsze aspekty formalno- prawne prowadzenia księgowości i finansów w podmiotach ekonomii społecznej (z uwzględnieniem zmian, jakie obowiązują PES po nowelizacji ustawy o rachunkowości). Ponadto, dowiedzą się Państwo gdzie i w jaki sposób pozyskać dotacje na działanie organizacji, a także jak poprawnie księgowo je rozliczyć.

Seminarium tematyczne skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, a także wszystkich zainteresowanych poszerzeniem
wiedzy z zakresu księgowości w NGO.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo (natalia.skoratko@adelfi.pl) lub telefonicznie: 501-034-786 do dnia 24 kwietnia. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry