Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

„Różnicowanie, różnorodność i konflikt – sojusznik pracy z grupą czy szkodliwa przeszkoda” – zapraszamy na kolejny rozwojowy czwartek

Aktualności » „Różnicowanie, różnorodność i konflikt – sojusznik pracy z grupą czy szkodliwa przeszkoda” – zapraszamy na kolejny rozwojowy czwartek

2021-06-02 13:36


Lider w Mocy to nasz program rozwojowy dla wszystkich aktywistów, społeczników, liderów społecznych, osób, które chcą działać i brać odpowiedzialność za te działania. Od lutego uruchomiliśmy dla Was obok Coachingowego Kręgu Liderów - cykl szkoleniowy pt. „Rozwojowe czwartki”.

Rozwojowe czwartki” mają na celu podniesienie naszych kompetencji oraz umiejętności, które są nam potrzebne w działaniu. Działaniu, które jednak ma być zrównoważone i spójne z osobistymi zasobami. Są to kilkugodzinne spotkania w trybie online.

Kolejne dwa spotkania pt. „Różnicowanie, różnorodność i konflikt – sojusznik pracy z grupą czy szkodliwa przeszkoda” odbędą się 10 i 17 czerwca br. na platformie ZOOM.

Czas trwania: 10 czerwca (18:00-21:00); 17 czerwca (18:00-21:00)

Prowadząca: Urszula Trubacz - certyfikowany coach ICF, trener i doradca. Wieloletni praktyk zarządzania organizacja pozarządową oraz ekspert w projektowaniu i prowadzeniu procesów rozwojowych.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy do dnia 07.06 br. (do godziny 16.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1jnyhe7UejJ5tr4aYNCnXoEdl7ApRf5V2r7GReGNZoa8QYA/viewform?usp=sf_link

O udziale w spotkaniach decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Pauliną Muklewicz, tel. 504-660-490.


 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2022 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry