Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Oddaj swój głos w ankiecie - współtwórz tegoroczny kalendarz wydarzeń ełckich

Regranting "Ełk, tu działam" » Oddaj swój głos w ankiecie - współtwórz tegoroczny kalendarz wydarzeń ełckich

Rusza głosowanie internetowe na najciekawsze inicjatywy miejskie w ramach tegorocznego regrantingu. Stowarzyszenie Adelfi zaprasza do oddania swojego głosu na inicjatywy, które najbardziej zasługują na dofinansowanie i realizację. Może to właśnie Twój głos zaważy na tym, co będzie się działo w ciągu najbliższych kilku miesięcy w Ełku? Głosowanie potrwa do czwartku 30 marca do godz. 24.00.


W tegorocznym Miejskim Programie Regrantingowym "Ełk, Tu działam" realizowanym w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja przez Stowarzyszenie Adelfi, wpłynęło 26 wniosków o dotację, 15 z nich złożyły grupy nieformalne mieszkańców. Wszystkie projekty pozytywnie przeszły ocenę formalną i zostały przekazane do oceny Komisji Konkursowej. Dodatkowo uruchomiliśmy także możliwość głosowania online tak, aby również mieszkańcy Ełku mogli wypowiedzieć się na temat proponowanych wydarzeń. Pomysłowość ełckich działaczy zdaje się nie mieć końca - zajęcia sportowe, fotograficzne, muzyczne, koncerty, spektakle teatralne - to tylko niektóre z wielu propozycji umilenia czasu mieszkańcom Ełku.


Który projekt zasłuży na dofinansowanie i realizację? Może się okazać, że to właśnie Twój głos zaważy na wyniku głosowania.


Link do ankiety: http://badania.adelfi.pl/index.php/survey/index/sid/795971/newtest/Y/lang/pl


Można głosować raz z jednego adresu IP.


Szczegółowe informacje na temat Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” znajdują się w zakładce „Regranting Ełk, Tu działam”.

Regranting 2017 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry