• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Lista rankingowa - regranting 2017

Aktualności » Lista rankingowa - regranting 2017

2017-04-03 12:13

Tegoroczny sezon wiosenno - letni w Ełku zapowiada się kolorowo i różnorodnie. Wszystko za sprawą regrantingowych inicjatyw, które ruszą lada moment. Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową tegorocznego konkursu.


Tradycyjnie już konkurencja była duża, a różnice w punktacji naprawdę niewielkie. Komisja Konkursowa wyłoniła 15 projektów, które w najwyższym stopniu spełniły kryteria programu. Aż 13 z nich realizowanych będzie przez grupy nieformalne. Jeden z projektów został zaś odrzucony ze względu na niezgodność pkt. 8a, Cz. I Regulaminu Konkursu.


Dziękujemy wszystkim organizacjom i grupom nieformalnym za zainteresowanie konkursem, żałujemy, że nie możemy dofinansować wszystkich inicjatyw. Dziękujemy również członkom Komisji Konkursowej za pracę przy ocenie projektów, a także wszystkim mieszkańcom Ełku głosującym w głosowaniu online. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której na bieżąco będziemy umieszczać informacje o regrantingowych działaniach. 

 

Regranting 2017 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi

 

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry