Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Kontakt

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku

Centrum Ekonomii Społecznej

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro)

19-300 Ełk

tel. 87/737 78 45

e-mail: owes@adelfi.pl

 

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 1 (parter)

19-300 Ełk

tel. 87/ 737 74 82

e-mail: owes@adelfi.pl 

 

Dostępność pracowników Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku:

Urszula Podurgiel - ekspert ds. rozwoju ekonomii społecznej, koordynator projektu

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00

tel. 698 673 496

e-mail: ula.podurgiel@adelfi.pl

Agnieszka Łask - specjalista ds. animacji, ekspert ds. rozwoju ekonomii społecznej

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

tel. 87/ 737 78 45

e-mail: agnieszka.lask@adelfi.pl

Paulina Zajkowska - specjalista ds. animacji

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00

tel. 87/ 737 74 82

e-mail: paulina.zajkowska@adelfi.pl 

Małgorzata Ćwikowska - doradca kluczowy 

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

tel. 87/ 737 78 45

e-mail: malgorzata.cwikowska@adelfi.pl

Małgorzata Zając - doradca kluczowy, opiekun/konsultant IPS Ełk

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

tel. 87/737 74 82

e-mail: malgorzata.zajac@adelfi.pl 

Marcin Reman - animator

dostępny w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30

tel. 87/737 78 45 lub 787 687 838

e-mail: marcin.reman@adelfi.pl

Karol Paszkowski - animator

dostępny w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

tel. 792 014 560 lub 87/737 78 45

e-mail: karol.paszkowski@adelfi.pl

Grzegorz Stachurski - animator specjalistyczny

dostępny w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

tel. 87/737 78 45

e-mail: grzegorz.stachurski@adelfi.pl

Aneta Makowska - animator specjalistyczny

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-10:00

tel. 87/737 72 43

e-mail: aneta.makowska@adelfi.pl 

Kinga Wołotkiewicz - specjalista ds. rozliczeń, kierownik IPS 

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

tel. 87/737 78 45

e-mail: kinga.wolotkiewicz@adelfi.pl 

Kamila Guzewicz - specjalista ds. szkoleń, specjalista ds. pomocy de minimis 

dostępna w biurze OWES od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-13:00

tel. 87/737 74 82

e-mail: kamila.guzewicz@adelfi.pl 

 

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Olecku

ul. Wojska Polskiego 13, 19-400 Olecko

tel. 536 535 602

Biuro czynne w godzinach 8.00- 16.00

Sylwia Gajewska - opiekun/konsultant IPS oraz animator specjalistyczny, sylwia.gajewska@adelfi.pl 

Monika Chmielewska - Sujata - opiekun/konsultant IPS, monika.chmielewska-sujata@adelfi.pl

 

Inkubator Przedsiębiorczośći Społecznej w Giżycku

ul. 3 maja 11 lok 1 i 2, 11-500 Giżycko

tel. 501 034 786

Biuro czynne w godzinach 8.00- 16.00

Natalia Skoratko - opiekun/konsultant IPS, natalia.skoratko@adelfi.pl

Agnieszka Chrzanowska - aniamtor specjalistyczny, agnieszka.chrzanowska@adelfi.pl 

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry