• KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2017
 • ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE O BIZNESIE SPOŁECZNYM
 • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CENTRACH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - SEMINARIUM W WĘGORZEWIE
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • drz owes.jpg

  Ocena formalna dokumentów rekrutacyjnych do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej

  2016-05-30 14:00

  Do Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej w ramach rundy nr 1a/2016 zgłosiły się 3 Grupy Inicjatywne. Wszystkie Grupy złożyły kompletną dokumentację i uzyskało pozytywną ocenę. Ponadto przypominamy, iż w terminie 31 maja - 14 czerwca br. będą się odbywały spotkania rekrutacyjne z doradcą zawodowym, interpersonalnym i biznesowym. Udział w spotkaniach jest obowiązkowy dla zakwalifikowanych Grup.  

 • zarzadzanie zasobami - grafika.jpg

  Szkolenie otwarte - Zarządzanie zasobami ludzkimi w działalności gospodarczej NGO - odwołane

  2016-05-25 13:22

  Zapraszamy na kolejne szkolenie otwarte organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi. Tematem szkolenia będzie - Zarządzanie zasobami ludzkimi w działalności gospodarczej NGO.

 • Ogloszenie_Elk.png

  Poznaj swoje prawa

  2016-05-24 16:26

  Gdzie szukać informacji o swoich prawach? Jak odstąpić od niekorzystnej umowy lub sprawdzić wysokość alimentów? Gdzie szukać pomocy, wiarygodnych informacji i do czego może nam się przydać czytanie wyroków sądowych? Na wszystkie te pytania odpowiemy podczas otwartego, bezpłatnego spotkania z członkiem stowarzyszenia Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska Bartoszem Wilkiem 31 maja o godzinie 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku. Współorganizatorem spotkania jest Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi.

 • sroda_z_funduszami_22092014.jpg

  "Środa z funduszami" dla NGO - już 1 czerwca

  2016-05-09 12:43

  tutajW czerwcu Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”. Tym razem spotkania adresowane są do organizacji pozarządowych.

 • images[85].jpg

  Dotacje na zakładanie społecznego biznesu - seminarium

  2016-05-09 12:43
  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. "Spółdzielnie socjalne – zakładanie i prowadzenie społecznego biznesu", które odbędzie się 16 maja w Klubie Integracji Społecznej w Prostkach (ul. Krótka 5). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 09.00.
 • P1070243.JPG

  Pierwsze tegoroczne warsztaty z ekonomią społeczną już wkrótce!

  2016-05-05 11:30

  Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty z ekonomią społeczną. Spotykamy się w poniedziałek 23 maja w Piskim Domu Kultury (plac Daszyńskiego 16) o godzinie 16:00. Piska Spółdzielnia Socjalna DiaRoz przeprowadzi dla nas dwa warsztaty. Jesteśmy pewni, że tak słodko i kolorowo na naszych spotkaniach jeszcze nie było! Dlaczego? Przekonajcie się sami!

 • konkurs[1].jpg

  Rusza kolejny konkurs na przyznanie dotacji!

  2016-05-04 08:00

  Serdecznie zapraszamy Grupy Inicjatywne, które chciałyby utworzyć własne przedsiębiorstwo społeczne z terenu województwa warmińsko-mazurskiego – subregionu ełckiego do udziału w Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej. W ramach ogłaszanej rundy konkursowej nr 1a/2016 przewidziane jest przyznanie dotacji na stworzenie miejsc pracy jedynie nowopowstającym podmiotom. Przed przygotowaniem dokumentów należy zapoznać się z Regulamin projektu wraz z załącznikami, który znajdziecie Państwo na stronie internetowej (www.adelfi.pl--> owes ełk) w zakładce Dokumenty

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry